100BinDost gönüllüleri olarak üç aylara özel hazırladığımız takvimle* her gün zinciri kırmadan/ara vermeden günde 10 sayfa okuyarak, 2 ayda Kur'an mealini tamamlamayı hedefliyoruz. Her gün okuduğunuz 10 sayfa Kur'an mealinden bir ayeti seçip, el yazınızla not defterinize yazdıktan sonra sosyal medyadan #Anlayınca etiketiyle paylaşarak hem bir kere daha düşünmüş hem de daha çok dosta duyurmuş oluyoruz.

Meal Okuma Zinciri'ne duyduğunuz/haberdar olduğunuz günden itibaren elinizdeki/evinizdeki meali okuyarak başlayabilirsiniz. Amacımız Kur'an'ın mealini de baştan sona okumak, yani Kur'an'ın anlamıyla buluşmak. Çünkü #Anlayınca çok şey değişir.

Peki takvimdeki 3. ayda ne yapacağız? Ramazan'da da günde 20 sayfa okuyarak "mukabele" yapmayı, Kur'an'ı hatmetmeyi hedefliyoruz.

Meal Okuma Zinciri Projeyi anlatan videoyu izleyin:

 

* 100BinDost özel takvimi

A4 boyutunda tasarladığımız takvimi indirip yazıcınızdan çıktı alabilirsiniz.  

100BinDost Takvim 100BinDost Takvimi İndir

 

100BinDost Hediye Meal Kampanyası Filmi:

 

 

 

Ayrıca Kur'an'ın anlamıyla buluş(tur)mak için düzenlediğimiz 100BinDost Hediye Meal Kampanyasına sitemizi inceleyerek katılmak isteyebilirsiniz. Hediye edin, yüz binlerin Kur'an'ın anlamıyla buluşmasında bir dost da siz olun.

 

Hediye işlemimi kontrol etmek istiyorum